Onafhankelijke Spirit Awards 2018 Volledige Winnaarslijst: ‘Get out’, Jordan Peele wint Top Honours

Jordan Peele

Chris Pizzello / Invision / AP / REX / Shutterstock

Bekijk galerij
40 foto's

De 33e Independent Spirit Awards vonden plaats op zaterdag 3 maart in Los Angeles. De volledige winnaarslijst staat hieronder.



BESTE EIGENSCHAP

'Eruit'
Producenten: Jason Blum, Edward H. Hamm Jr., Sean McKittrick, Jordan Peele

'Noem me bij uw naam'
Producenten: Peter Spears, Luca Guadagnino, Emilie Georges, Rodrigo Teixeira, Marco Morabito, James Ivory, Howard Rosenman

'The Florida Project'
Producenten: Sean Baker, Chris Bergoch, Kevin Chinoy, Andrew Duncan, Alex Saks, Francesca Silvestri, Shih-Ching Tsou

'Lady Bird'
Producenten: Eli Bush, Evelyn O ’; Neill, Scott Rudin

'De Ruiter'
Producenten: Mollye Asher, Bert Hamelinck, Sacha Ben Harroche, Chloé Zhao

BESTE VROUWELIJKE LEID

Frances McDormand
'Drie reclameborden buiten Ebbing, Missouri'

Salma Hayek
“Beatriz tijdens het diner”

Margot Robbie
'I, Tonya'

Saoirse Ronan
'Lady Bird'

Shinobu Terajima
'Oh Lucy!'

Regina Williams
'Leven en niets meer'

BESTE MANNELIJKE LEIDER

Timothée Chalamet
'Noem me bij uw naam'

Harris Dickinson
'Strandratten'

James Franco
'The Disaster Artist'

Daniel Kaluuya
'Eruit'

Robert Pattinson
'Goede tijd'

BESTE DIRECTEUR

Jordan Peele
'Eruit'

Sean Baker
'The Florida Project'

Jonas Carpignano
'Naar Ciambra'

Luca Guadagnino
'Noem me bij uw naam'

Benny Safdie, Josh Safdie
'Goede tijd'

Chloé Zhao
'De Ruiter'

BESTE DOCUMENTAIRE

'Gezichten'
Directeuren: Agnés Varda, JR
Producent: Rosalie Varda

'Het vertrek'
Regisseur / producent: Lana Wilson

“Last Men in Aleppo”
Regisseur: Feras Fayyad
Producers: Kareem Abeed, Søeren Steen Jespersen, Stefan Kloos

'Moederland'
Regisseur / producent: Ramona S. Diaz
Produceren: Sane King

'Zoektocht'
Regisseur: Jonathan Olshefski
Producent: Sabrina Schmidt Gordon

PIAGET PRODUCENTEN AWARD - De 21e jaarlijkse Producers Award, gefinancierd door Piaget, eert opkomende producenten die, ondanks zeer beperkte middelen, de creativiteit, vasthoudendheid en visie tonen die nodig zijn om kwaliteitsvolle, onafhankelijke films te produceren.

Zomer Shelton

Giulia Caruso & Ki Jin Kim
Ben LeClair

BESTE ONDERSTEUNEND MANNETJE

Sam Rockwell
'Drie reclameborden buiten Ebbing, Missouri'

Nnamdi Asomugha
'Crown Heights'

Armie Hammer
'Noem me bij uw naam'

Barry Keoghan
'Het doden van een heilig hert'

Benny Safdie
'Goede tijd'

BESTE SCHERMPLAY

vergif mpaa-beoordeling

Greta Gerwig
'Lady Bird'

Azazel Jacobs
'De geliefden'

Martin McDonagh
'Drie reclameborden buiten Ebbing, Missouri'

Jordan Peele
'Eruit'

Mike White
“Beatriz tijdens het diner”

JEEP TRUER DAN FICTIE AWARD - aangeboden aan een opkomende directeur van non-fictiefuncties die nog geen significante erkenning heeft gekregen.

Jonathan Olshefski
Directeur van 'Quest'

Shevaun Mizrahi
Directeur van 'Distant Constellation'

Jeff Unay
Directeur van 'The Cage Fighter'

ROBERT ALTMAN AWARD - Gegeven aan een filmregisseur, castingregisseur en ensemble-cast

“Mudbound”
Regisseur: Dee Rees
Casting Directors: Billy Hopkins, Ashley Ingram
Ensemble Cast: Jonathan Banks, Mary J. Blige, Jason Clarke, Garrett Hedlund, Jason Mitchell, Rob Morgan, Carey Mulligan

BESTE EERSTE SCHERM

Emily V. Gordon, Kumail Nanjiani
'De grote zieken'

Kris Avedisian
Verhaal door: Kyle Espeleta, Jesse Wakeman
'Donald Cried'

Ingrid Jungermann
'Vrouwen die doden'

In de Kagano
'Columbus'

David Branson Smith, Matt Spicer
“Ingrid gaat west”

BESTE BEWERKING

Tatiana S. Riegel
'I, Tonya'

Ronald Bronstein, Benny Safdie
'Goede tijd'

Walter Fasano
'Noem me bij uw naam'

Alex O ’; Flinn
'De Ruiter'

Gregory Plotkin
'Eruit'

BONNIE AWARD - Erkent een vrouwelijke regisseur uit de loopbaan met een onbeperkte subsidie ​​van $ 50.000

Chloé Zhao

Dus Yong Kim

Lynn Shelton

BESTE INTERNATIONALE FILM

“Een fantastische vrouw”
Chili
Regisseur: Sebastián Lelio

'BPM (beats per minuut)'
Frankrijk
Regisseur: Robin Campillo

'Ik ben geen heks'
Zambia
Regisseur: Lions Nyoni

'Lady Macbeth'
U.K.
Regisseur: William Oldroyd

'Liefdeloos'
Rusland
Regisseur: Andrey Zvyagintsev

JOHN CASSAVETES AWARD - Gegeven aan de beste functie gemaakt voor minder dan $ 500.000.

'Leven en niets meer'
Schrijver / regisseur: Antonio Méndez Esparza
Producenten: Amadeo Hernández Bueno, Alvaro Portanet Hernández, Pedro Hernández Santos

“Dayveon”
Schrijver / regisseur / producent: Amman Abbasi
Schrijver: Steven Reneau
Producenten: Lachion Buckingham, Alexander Uhlmann

'Een spookverhaal'
Schrijver / regisseur: David Lowery
Producenten: Adam Donaghey, Toby Halbrooks, James M. Johnston

“Mooiste eiland”
Schrijver / regisseur / producent: Ana Asensio
Producenten: Larry Fessenden, Noah Greenberg, Chadd Harbold, Jenn Wexler

'De transfiguratie'
Schrijver / Regisseur: Michael O ’; Shea
Producent: Susan Leber

KIEHL ’; S IEMAND OM AWARD TE KIJKEN

Justin Chon
Directeur van 'Gook'

Amman Abbasi
Directeur van 'Dayveon'

Kevin Phillips
Directeur van 'Super Dark Times'

BESTE EERSTE FUNCTIE

“Ingrid gaat west”
Regisseur: Matt Spicer
Producenten: Jared Ian Goldman, Adam Mirels, Robert Mirels, Aubrey Plaza, Tim White, Trevor White

'Columbus'
Regisseur: Kogonada
Producenten: Danielle Renfrew Behrens, Aaron Boyd, Giulia Caruso, Ki Jin Kim, Andrew Miano, Chris Weitz

“Menashe”
Regisseur / producent: Joshua Z. Weinstein
Producenten: Yoni Brook, Traci Carlson, Daniel Finkelman, Alex Lipschultz

'Oh Lucy!'
Regisseur / producent: Atsuko Hirayanagi
Producenten: Jessica Elbaum, Yukie Kito, Han West

'Patti Cake $'
Regisseur: Geremy Jasper
Producenten: Chris Columbus, Michael Gottwald, Dan Janvey, Daniela Taplin Lundberg, Noah Stahl, Rodrigo Teixeira

BESTE ONDERSTEUNENDE VROUWELIJKE

Allison Janney
'I, Tonya'

Holly Hunter
'De grote zieken'

Laurie Metcalf
'Lady Bird'

Lois Smith
'Marjorie Prime'

Taliah Lennice Webster
'Goede tijd'

BESTE CINEMATOGRAFIE

Sayombhu mukdeeprom
'Noem me bij uw naam'

Thimios Bakatakis
'Het doden van een heilig hert'

Elisa Christian
'Columbus'

Hélène Louvart
'Strandratten'

takashi miike beste films

Joshua James Richards
'De Ruiter'

Top Artikelen

Categorie

Recensie

Kenmerken

Nieuws

Televisie

Toolkit

Film

Festivals

Beoordelingen

Awards

Theaterkassa

Sollicitatiegesprekken

Clickables

Lijsten

Computerspelletjes

Podcast

Merkinhoud

Awards Seizoen Spotlight

Filmstruck

Beïnvloeders